کشف زمین‌خواری ۵۰هزار میلیاردی که در تهران ایران رویداد

0
96

اراضی کشف شده مذکور به‌مساحت تقریبی 85هزار مترمربع که در منطقه شهرک غرب تهران واقع شده و قسمتی از بوستان ایران‌زمین و بزرگراه شهید همت را در بر می‌گیرد دارای ارزش تقریبی بیش از 50هزار میلیارد ریال برآورد می‌شود.

در سالیان گذشته، مالکیت این اراضی ملی با سوء استفاده زمین‌خواران از خلأهای قانونی و همچنین تخلفات برخی مسئولان دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط (که با عناوین مجرمانه از جمله ارتشاء و… تحت پیگرد قضایی قرار دارند) به‌طور رسمی به ایشان منتقل شده بود که با ورود بموقع وزارت اطلاعات به موضوع مالکیت اراضی و همراهی دستگاه قضایی (دادسرای مقابله با زمین‌خواری و اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان تهران) و ادارات ذی‌ربط دست زمین‌خواران از اراضی مذکور کوتاه شد.

تاکنون برای حدود 60هزار مترمربع از این اراضی سند مالکیت حدنگار به نام دولت جمهوری اسلامی ایران صادر شده و مراحل اداری صدور سند مالکیت برای مابقی اراضی درحال انجام است.

این اقدام، گویای اراده جدی مسئولان امنیتی و قضایی در برخورد با سودجویان و افرادی است که قصد تصاحب ناروای اراضی ملی و دولتی و زمین خواری را دارند، و به‌حول و قوه الهی استمرار خواهد داشت.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-11-26 14:08:32Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com%ÿi ë

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

پانزده + هفده =