مسکن مهر در 20 کیلومتری پایتخت(پردیس) هنوز در بلاتکلیفی

0
199

به گزارش ایران رویداد به نقل از ایرنا ساخت مسکن مهر شهرستان پردیس در فاصله حدود 20 کیلومتری پایتخت از اواخر دولت دهم شروع شده اما همچنان مراحل تکمیل برخی فازهای آن پا در هواست و متقاضیان پس از چند سال، باوجود پرداخت هزینه در بلاتکلیفی به سر می برند.
متقاضیان می گویند برخی واحدهای این طرح باید چندسال پیش تحویل می شده اما هنوز تحویل نشده و دستشان هم به جایی بند نیست.
برپایه گزارش ها تاکنون 24 هزار و 624 واحد از 81 هزار و 733 واحد این طرح در شهر پردیس افتتاح شده و تنها 18 هزار واحد به متقاضیان تحویل شده است.
کل جمعیت ساکن در این واحدها در فازهای یک، دو، سه، چهار، پنج، هشت، نه و یازده، پس از پایان کار واگذاری ها حدود 600 هزار نفر برآورد می شود.
فازهای یک، دو، سه و چهار داخل محدوده شهر پردیس واقع شده اند و فازهای یازده، پنج و هشت نیز که در خارج از محدوده شهر قراردارد دارای تعداد زیادی از واحدهای نیمه تمام است.

*مشکلات تحویل گیرندگان*
صرفنظر از مشکل تاخیر در پایان کار این واحدها، ساکنانی که واحدهایشان را تحویل گرفته اند هم هنوز گلایه مندند و می گویند: نشت فاضلاب به داخل واحدها، مشکل تردد ساکنان فازهای 5-8-11 به شهر پردیس، درمانگاه با امکانات محدود، گرانی مواد غذایی به دلیل محدود بودن مغازه ها، مشکل آنتن دهی بعضی از اپراتورهای تلفن همراه و نبود بانک، کلانتری و بیمارستان ازجمله دیگر مشکلات این منطقه است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

16 − هفت =