زلزله امروز که در کرمانشاه ایران رویداد دل مردم را به لرزه درآورد

0
539

به گزارش ایران رویداد زلزله امروز که در کرمانشاه ایران رویداد دل مردم را به لرزه درآورد بنا برا این گزارش بار دیگر امروز زلزله ای شدید در کرماشاه ایران رویداد که نه تنها غرب کشور را لرزاندبلمه وجود تمام ایرانی هم از این واقعه تلخ لرزید و سبب شد تا در این روزهای سرد بارانی هم وطنان عزیزمان در قصر شیرین و سرپل ذهاب دوباره مصدوم شوند. بنا برا ین گزارش تاکنون 485 نفر آمار تلفات و مصدومین اعلام شده است. این فیلم دو نیم شدن زمین است که در زلزله شدید کرمانشاه ایران رویداد.

کاربران در فضای مجازی برای وقوع زلزله در کرمانشاه ایران که برای چندمین بار در سالهای اخیر رویداد واکنش نشان دادند و در پیج هایی گفتند:

یک ساعت پس از زلزله 6.5 ریشتری در کرمانشاه، کاربران ایرانی واکنش های متفاوتی نشان داده اند.
کاربر دیگری می نویسد: “خستگی بر تن ما ماند و نفس بند آمد تا وقتی که جنگ بود بمب و موشک روسرشون بود شدن سپر و سنگر یه کشور. بعد تبعیض و محرومیت و حالا دوباره زلزله…

 

 

کاربر دیگری نیز با کنایه به سلبرتی ها می نویسد: ” آماده باش سلبرتی های دوزاری جهتِ حضور حماسی در مناطق زلزله‌زده و انتشار گسترده‌ی تصاویر سلفی و ارسال لایو و صدالبته اعلام شماره حساب برای تامین هزینه‌ی سفرهای خارجه‌ی نوروزی!!!

 

 

صدرا نیز با اشاره به زلزله سال گذاشت و نبود خانه در این مکان می نویسد: ” نگران ما نباشید ، چیزی برای از دست دادن نداریم.”

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

سه × دو =