بزرگترین پروژه مدرن سازی در تاریخ سفرهای هوایی

0
159

امریکن ایرلاینز در حال حاضر یکی از برترین خطوط هوایی جهان به شمار می رود. اما این باعث نشده کنار بنشیند و از رقبای خود عقب بماند. امریکن ایرلانیز اخیرا تغییراتی را در هواپیماهای خود اعمال کرده که به موجب آن مسافرانش راحتی بیشتری داشته باشند ، به تکنولوژی دسترسی داشته و فضای بیشتری را به خود اختصاص دهند. این پروژه که بزرگترین پروژه مدرن سازی در تاریخ سفرهای هوایی به شمار می رود میلیاردها دلار هزینه داشته است.


این ایرلاین تصمیم دارد 550 هواپیمای خود را طبق این پروژه ، مدرن سازی کند . به این هواپیماها صندلی های جدید و راحت تری اضافه خواهد شد ، ساختار داخلی هواپیماها تغییر کرده و اینترنت Wi-Fi ماهواره ای نیز در تمامی آنها قابل دسترسی خواهد بود. علاوه بر اینها مجموعه ای از ویدیوها و برنامه های تلویزیونی نیز برای تماشای هر فرد قرار می گیرد که در طول سفر سرگرم شده و طول مسیر را متوجه نشود. این ایرلاین معتقد است ناوگانش باید به بهتر شدن ادامه دهد.

در کنار این تغییرات ، امکان ارسال پیامک در طول سفر نیز وجود دارد که در حال حاضر با iMessaging اپل امکان پذیر است ، این پیامک ها حتی برای مسافران بخش اقتصادی نیز رایگان خواهد بود. از ماه دسامبر نیز به مسافران مسیرهای طولانی ، چه در کلاس درجه یک ، بیزینس یا اکونومی ، محصولاتی برای خواب ارائه خواهد شد که شامل یک بالش ، شلوار راحت ، دمپایی و ملافه می شود.

مهندسین این شرکت ماهها به روی فضای داخلی این هواپیماها ، چالش هایی که برای خواب در هواپیما وجود دارد و میزان هوای موجود برای تنفس در هواپیما تحقیق کرده اند تا بتوانند تغییری در آن ایجاد کنند که برای مسافرانشان تجربه سفر، بخصوص سفرهای طولانی به این ایرلاین دلپذیر تر و با کیفیت تر شود.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

9 − نه =