اعتراضی دانشجویان دانشگاه آزاد تهران که در ایران رویداد

0
225

صدها نفر از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد که هم اکنون تعداد آنها درحال افزایش است از دقایقی پیش مقابل در ورودی این واحد نسبت به آنچه بی لیاقتی مسئولان دانشگاه در حفظ جان دانشجویان می نامند ، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در میان تجمع کنندگان که امروز شنبه درحال برگزاری است تعدادی از خانواده دانشجویان سانحه واژگونی اتوبوس دانشگاه نیز به چشم می خورند .
سه شنبه گذشته بود که در سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس دانشجویان واحد علوم تحقیقات داخل محوطه این دانشگاه ، تعداد 8 دانشجو، پدر یکی از آنها و راننده اتوبوس جان خود را از دست دادند ، 26 دانشجوی دیگر نیز مصدوم شدند .
به گفته تعدادی از آنان ، عزل برخی مدیران صرفا فرار به جلو مسئولان دانشگاه و سلب مسئولیت است، درحالی که سالهاست همه از خطرناک بودن این جاده مطلع بودند اما هیچ اقدامی نکردند .
یکی دیگر از دانشجویان به خبرنگار ما گفت : استعفای بالاترین دست اندرکار و مقام دانشگاه و سرپرست علوم و تحقیقات حداقل هزینه ای است که این افراد باید پرداخت کنند آنها حتی حاضر به عذر خواهی نیز نشدند .
مسئول بی کفایت استعفا استعفا و دانشجو می میرد ذلت نمی پذیرد و الله اکبر روز عزاست امروز دانشجوی ایرانی صاحب عزاست امروز نیز از شعار تجمع کنندگان بود.
تجمع کنندگان با خواندن شعر یار دبستانی من و ذکر فاتحه و صلوات یاد دانشجویان جانباخته در سانحه واژگونی اتوبوس را گرامی داشتند.
دانشجویان حضور فوری مسئولان در محل تجمع را خواستار شدند و اعلام کردند تا زمان حضور یکی مسئولان رده بالای دانشگاه آزاد به تجمع خود ادامه می دهند. آنها هم اکنون در حال حرکت به سمت محل سانحه هستند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

پنج × پنج =