آزمون یکی از پنج ستاره مخفی جام جهانی 2018

0
295

به گزارش ایران رویداد به نقل از ایرنا- «سردار آزمون» بازیکن 23 ساله تیم ملی فوتبال کشورمان در بین پنج فوتبالیستی قرار گرفت که از آنان به عنوان ستارگان مخفی جام جهانی 2018 روسیه یاد می شود.
درست است که «علیرضا جهانبخش» بازیکن ایرانی تیم «آلکمار» با به ثمر رساندن 21 گل و ثبت 12 پاس گل عملکرد درخشانی در لیگ هلند داشت، اما با این حال سردار آزمون شانس اول گلزنی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برای رقبا محسوب می‌شود. او در هشت بازی آخر خود در لیگ روسیه موفق به زدن پنج گل و ثبت سه پاس گل شد.
آزمون همچنین در رده ملی با زدن 23 گل در 31 مسابقه مسیر «علی دایی» را طی می‌کند و باعث امیدواری فوتبال دوستان ایرانی شده است.
«امین حارث» از مراکش، «گونکالو گوئدس» از پرتغال، «کریستین پاوون» از آرژانتین و «ترزگه» از مصر دیگر بازیکنانی هستند که Sportman، از آنان به عنوان ستاره های مخفی جام جهانی یاد کرده است.
جام جهانی 2018 روسیه از 24 خرداد 97 تا 24 تیر ماه در این کشور برگزار می شود و تیم ملی ایران در گروه دوم این مسابقات با تیم های ملی فوتبال اسپانیا قهرمان جام جهانی 2010، پرتغال قهرمان یورو 2016 و مراکش قهرمان جام ملت های آفریقا همگروه است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

2 × 2 =