آئین افتتاح رسمی تبریز 2018 به تعویق افتاد

0
170

تبریز- ایرنا- رئیس افتخاری ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ از به تعویق افتادن آئین افتتاح رسمی این رویداد بین المللی خبر داد و گفت: این آئین پنجم اردیبهشت ماه سال آینده با حضور رئیس جمهوری در تبریز برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، محمدرضا نعمت زاده روز چهارشنبه در جلسه مشترک ستاد تبریز 2018 با فعالان اقتصادی و بخش خصوصی افزود: قرار بود این مراسم سوم فروردین ماه سال 1397 برگزار شود که به دلیل فشردگی برنامه ها و سفر خارجی رئیس جمهوری به اردیبهشت ماه موکول شد.
وی با انتقاد از ضعف در خبررسانی در خصوص این رویداد مهم بین المللی گفت: در دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما، وی اعلام کرد که این سازمان به صورت کامل آماده تبلیغ تبریز 2018 است.
نعمت زاده اظهار کرد: صدا و سیما فیلم و تیزر می‌خواهد که باید این خوراک به صورت مستمر تامین شود.
وی با تاکید بر اینکه باید بخش خصوصی فعال تر عمل کند، ادامه داد: تبریز 2018 رویدادی مردمی است و منافع آن نصیب بخش خصوصی خواهد شد.
رئیس افتخاری ستاد ملی تبریز 2018 اضافه کرد: تجار، اصناف و صنعتگران باید وارد عمل شوند و هر بخش به نحوی در تبلیغ و اطلاع رسانی این رویداد مهم تلاش کند.
وی با بیان اینکه اقداماتی که تاکنون انجام شده قابل تقدیر است ، گفت: این اقدامات کافی نیست و باید تعاملات خارجی تبریز تقویت شود.
نعمت زاده گفت: متاسفانه در عمل شاهد این هستیم که هیچ خبری در تبریز 2018رخ نداده است؛ نباید زمان را از دست داد.
وی با انتقاد از وضعیت تقویم رویدادی تبریز 2018 اظهار کرد: در این خصوص نیز ضعیف عمل شده است؛ باید 365 رویداد برای این مهم در نظر گرفته می شد و تمامی برنامه ها با تمام جزییات در تارنمای تبریز 2018 قرار می گرفت.
رئیس افتخاری ستاد ملی تبریز 2018 با بیان اینکه تبریز 2018 یک جلسه نیست، گفت: 2 ماه از رویداد تبریز 2018 گذشته است و هنوز اقدامات اساسی انجام نگرفته و اتفاق خاصی نیز رخ نداده است.
وی ادامه داد: در سفارتخانه ها و آژانس های مسافرتی خارجی هیچ گونه پوستری برای معرفی تبریز 2018 وجود ندارد.
نعمت زاده با بیان اینکه تبریز شهر بزرگی است و ظرفیت‌های اقتصادی فراوانی دارد، افزود: هر بخش از فعالان اقتصادی می‌توانند گوشه‌ای از کار را بگیرند و در حد توان خود برای دعوت از گردشگران تلاش کنند.
وی ادامه داد: ضروری است نسبت به زیبا سازی ورودی های تبریز از جمله فرودگاه، ترمینال و راه آهن توجه شود.
به گزارش ایرنا، کلان شهر تبریز از سوی سازمان کنفرانس اسلامی به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال میلادی جاری انتخاب شده است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

4 × 3 =